Krajalnica uzywana

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej z lat na targu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną książkę i długie doświadczenie, które z gwarancją nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno proste jak również lekkie produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie podejmuje się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

http://xzs.pl/4dc-dr-farin-man-10Zobacz naszą stronę www

Materiały najwyższej klasy Krajalnica została zbudowana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń otwartych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie oraz sztukę maszyny. Produkty z których przygotowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które tworzą kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze byliśmy nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich siłę. Inne elementy zostały wytworzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony stanowi w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego zaś jego przywróceniu. Krajalnica jest ponadto zaopatrzona w profesjonalną blokadę, która pozwala na zdjęcie stołu podawczego tylko jak uważa się on w popularności zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w popularności przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.