Krajalnica zywnosci

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie strony: wysoka sytuację oraz niewygórowana cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Catch Me, Patch Me!

Krajalnica 612p jest zbudowana przez rodzimego producenta, przez co do jej podstawowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na zajęciu". Jest dość swoja w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to efekt, oddany do krojenia przede wszystkim pozostałego rodzaju wędlin i mięsa, ale z przeznaczeniem zapewne istnieć używany oraz do wykonywania plastrów z warzyw czy sera. Wynikają spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i pełne plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest szybka i niezwykle precyzyjna, a wykorzystanie jej - w sumie bezpieczne. Wszystkie składniki zostały dobrze zabezpieczone i wyprodukowane z naprawdę trwałych, prostych w praniu i ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie oczekiwania i wymogi sanitarne. Każdy składnik tego dania, jaki posiada wolną relację z żywnością, jest uszyty z elementów nierdzewnych.

Nie wybierasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma dobrej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz był tego przedmiotu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując założone w nią artykuły do wartość i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić urządzenie do ostatniego, by znów służyło "jako inne".