System informatyczny his

Wiele naszych firm specjalizuje się w sprzedaży i prowadzeniu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W współzależności od charakterze prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla przeciętnego lokalu, jak jeszcze dla większej sieci restauracji. Wyjścia będą dzielić się między sobą w relacje lub mamy do tworzenia z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, i że z domem szybkiej obsługi. Systemy do gastronomii cieszą się jeszcze ogromniejszą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z elementem gastronomicznym jaki nie ma żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Dr Farin ManDr Farin Man. Effektiva bantningspiller

Jedną z najbardziej unowocześnionych aplikacji do zarządzania punktem gastronomicznym jest sposób POS. W szybkich miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. I oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich jak także takich, które w ramach swej struktury czy franczyzy posiadają sporo czynników gastronomicznych na obszarze całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla firmy gastronomicznej:

Jest on właśnie zaprojektowany, aby elementy składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i praca na jednakowych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i rozliczanie jednostki, niezależnie z tego, lub istnieje ostatnie jedna restauracja, czy same sieć restauracji.

Na obecnym fragmencie celowo nie podamy firmy, na którym z programów oprzemy propozycję skierowaną do konkretnego kliencie. Przyjmijmy, że rozwiązanie jest wsparte na zintegrowanym systemie, który umożliwi zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, kiedy również wszystkie zarządzanie gospodarką magazynową. W zależności z prace program może współpracować z terminalem dotykowym, a zarówno z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budów małej lub na poszczególnym zdaniu, używając standardowy sprzęt PC.